Kurt

Inspektor Cor-Secu, były właściciel Jacka

Description:

Zabrak o ciemnym odcieniu skóry i szczupłej budowie ciała. Lubuje się w ciemnych płaszczach i kapeluszach. Nałogowy palacz.
Nigdy nie rozstaje się ze swoim blasterem, który nosi w kaburze.

Bio:

Kurt (Za’brak) będąc młodym stróżem prawa wyróżniał się zaciekłością i determinacją w ściganiu przestępców. Mimo solidnych wyników nie będąc człowiekiem nie miał realnych szans na karierę w imperialnych strukturach.
Dostał przydział na stanowisko szeryfa w kolonii na samej krawędzi galaktyki. Traktując to jako zesłanie początkowo załamał się i popadł w problemy z alkoholem i hazardem.
Po czasie zaczął doceniać urok małej społeczności i zaczął integrować się z mieszkańcami. Po jakimś czasie po raz pierwszy w życiu poczuł, że gdzieś przynależy.
Kolonia była nieumiejętnie zarządzana i Kurt poczuł się w odpowiedzialności za poprawę jej funkcjonowania. Mimo początkowego oporu udało mu się wypracować nić porozumienia pomiędzy górnikami a zarządcą kolonii, co wywyższyło go do pozycji nieformalnego lidera społeczności i dało mu szacunek mieszkańców.
Trzymanie porządku z dala od ośrodków cywilizacji nie było łatwym zadaniem i kiedy Kurt dostał droida jako pomoc, odetchnął z ulgą. Z biegem czasu pomiędzy MC-GV a Kurtem wytworzyła się prawdziwa przyjaźń.
Przyjaźń ta została wystawiona na próbę, kiedy w pościgu za piratami statek Kurta (Klawisz) został poważnie uszkodzony i lądował awaryjnie na pobliskiej planecie. Szeryf czując presję czasu musiał podjąć trudną decyzję i zostawić statek i MC-GV na powierzchni planety, samemu udając się dalej w pościg. Kiedy wrócił statku ani droida już nie było.
W wyniku akcji, która ostatecznie zakończyła się sukcesem i odzyskaniem skradzionych dóbr, Kurt zwrócił na siebie uwagę headhuntera Cor-Secu z miejsca dostając propozycję posady inspektora.
Udało mu się odzyskać zarówno statek, jak i MC-GV, aczkolwiek nowe obowiązki zmusiły go do oddelegowania swojego przyjaciela na zaufany posterunek w Tyrenie.

Kurt

New Rebelion HexNeck fjelbuont