C-45 (albo Cas )

narzędzie do zabijania puszczone samopas, własność Shi-hiena

Description:

Sam uważa się za narzędzie nie istotę rozumną, mówiąc że jest własnością przywódcy rebelii nie ma na myśli relacji niewolnik-pan a raczej tak jak statek i jego właściciel.

Wszelkie podobieństwa do postaci fikcyjnych i nie jest całkowicie przypadkowe i niezamierzone (albo nie świadome) :)

Wiek: 20
włosy: białe z czarnym pasemkiem na grzywce
oczy: żółte
wzrost: 186
waga: 91
-————————-
Pochodzi z mandalorii, jednak z niewiadomych mu przyczyn został zabrany do placówki na outer rim gdzie tworzyli narzędzia do zabijania czy też ochrony. Na jego nieszczęście był w grupie próbnej, przeszedł szereg eksperymentów które zabiły by niejednego, a ich geneza ma podłoże u sithów (skąd też wygląd). Brakuje mu części “ludzkich” odruchów czy emocji, zabijanie nie sprawia mu przyjemności czy też smutku czy jakichkolwiek innych emocji bo czy młotek coś czuje jak wbija gwoździe?
-——————————-
Mimo prania mózgu, katorżniczych szkoleń dzięki swemu instruktorowi który także był Mandalorianinem zachował trochę własnego rozumu. Powiedziane było że zginą podczas misji, choć najprawdopodobniej został zamordowany przez innych z racji “buntu” którym było uczłowieczanie C-45. Dzięki niemu odnalazł swoją matkę która jest ciężko chora a na jej wyleczenie potrzeba sporej ilości kredytów. Mimo braku przywiązania C-45 postanowił pomóc jej. A także odnaleźć ojca i odzyskać ekwipunek swego mentora.

K/D 11/0

Bio:

C-45 (albo Cas )

New Rebelion HexNeck Raferu